Menu Content/Inhalt
Jesteś w: Portal Nauczyciela i Ucznia > portal ucznia

Portal Ucznia

Portal powstał z myślą o wszystkich ambitnych uczniach, którzy zdobywanie wiedzy traktują jako pasję, dbają o własny rozwój intelektualny, mają wątpliwości i pragną je rozwiać, a także chcą zweryfikować posiadaną już wiedzę i sprawdzić poziom swoich umiejętności. Znajdują się tu rozwiązania zadań z egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, materiały do utrwalania i poszerzania wiedzy oraz ciekawe artykuły o tematyce fizycznej i astronomicznej związanej z programem szkolnym. Każdy uczeń znajdzie w Portalu coś dla siebie!

Portal Ucznia polecamy także nauczycielom. Informacje w nim zawarte będzie można wykorzystać do urozmaicenia lekcji i zaciekawienia ucznia.

Ze względu na liczne prośby, dotyczące odblokowania materiałów dostępnych w Portalu Ucznia, informujemy, że z dniem 30 czerwca 2012 roku otwieramy Portal. Tym samym udostępniamy materiały wszystkim – bez konieczności logowania się. Jednocześnie nadal obowiązują dotychczasowe przywileje, które przyznaliśmy naszym uczniom po podaniu przez nich kodu z trzeciej strony okładki podręcznika (mowa tu o podręcznikach wydanych w latach ubiegłych). W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć