Menu Content/Inhalt
Jesteś w: Portal Nauczyciela i Ucznia
18.03.2015

Przeprowadź pasjonujące lekcje przed maturą 2015! Optyka falowa w doświadczeniach i zadaniach

Zapraszamy nauczycieli fizyki do udziału w e-konferencji w piątek 27 marca 2015 o godz. 15.00. Jak wykonać doświadczenia z optyki falowej – ciekawie, tanio i w warunkach szkolnych? Jak rozwiązywać zadania podczas matury 2015, aby zostały dobrze ocenione? Grzegorz F. Wojewoda – fizyk, nauczyciel z 20-letnim stażem i doradca metodyczny, przewodniczący zespołu egzaminatorów egzaminu maturalnego z fizyki – opowie Państwu o zjawiskach interferencji, dyfrakcji i polaryzacji. Omówi zadania z arkusza maturalnego i wyjaśni, na co zwracają uwagę egzaminatorzy.

Przeprowadź pasjonujące lekcje przed maturą 2015! Optyka falowa w doświadczeniach i zadaniach
 
17.03.2015

Jak wypadli maturzyści na próbie generalnej z fizyki?

Próbna matura za nami. Teraz prosimy o wprowadzenie wyników Państwa uczniów do aplikacji Zamkorek. W ostatnich dniach niezarejestrowani w tym serwisie nauczyciele otrzymali e-mailem login oraz hasło użytkownika otwierające do niego dostęp. Dane do logowania dotychczasowych użytkowników są nadal aktywne. Na informacje ze szkół czekamy do 30 marca. Już 15 kwietnia opublikujemy ogólnopolski raport wyników uzyskanych w trzeciej edycji Próbnej Nowej Matury z WSiP.

Jak wypadli maturzyści na próbie generalnej z fizyki?
 
04.03.2015

Do pobrania arkusz maturalny do próbnego egzaminu z fizyki

Arkusz maturalny do próbnego egzaminu z fizyki oraz plik z kluczem odpowiedzi i zasadami oceniania zadań są gotowe do pobrania w naszym serwisie – kliknij tutaj. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, którzy otrzymali już kody dostępu do plików.

Kody dostępu przesyłamy e-mailem nauczycielom, którzy zgłosili chęć udziału w trzeciej edycji Próbnej Nowej Matury z WSiP lub brali udział we wcześniejszych Próbach Generalnych z fizyki organizowanych przez ZamKor. Gdyby do 9 marca nie otrzymali Państwo wiadomości z kodami, prosimy o kontakt z infolinią WSiP: tel.: 801 220 555, e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

Ostatnia szansa na zarejestrowanie się w programie! Z uwagi na ferie zimowe, które w województwach północno-zachodnich trwały do 27 lutego, wydłużyliśmy termin zbierania zgłoszeń do udziału w trzeciej edycji Próbnej Nowej Matury z WSiP do 5 marca!

 
27.02.2015

Rozpoczynamy kolejny etap Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego z WSiP

Od 2 do 10 marca nauczyciele mogą wprowadzać online uzyskane przez uczniów wyniki i sprawdzać stopień przygotowania klas trzecich do kwietniowego egzaminu CKE. Do wprowadzania i analizowania wyników służy wygodna aplikacja dostępna po zalogowaniu się w serwisie www.zamkor.pl. Wkrótce na podany podczas rejestracji adres e-mail prześlemy do szkół login oraz hasło użytkownika, otwierające dostęp do tego serwisu. Nadawcą wiadomości będzie ZamKor.

Jeśli nie otrzymają Państwo danych dostępowych do 2 marca, prosimy o kontakt z naszą infolinią 801 220 555 lub 22 36 83 801 (z telefonów komórkowych). Można także pisać na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Przed kontaktem z infolinią prosimy sprawdzić folder SPAM, ponieważ zdarza się, że tam bywają przekierowywane wiadomości.

Rozpoczynamy kolejny etap Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego z WSiP
 
23.02.2015

Retransmisja e-warsztatów Świat fizyki

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji z e-warsztatów Świat fizyki w gimnazjum - podejmujemy ważną decyzję na kolejne lata prowadzonych przez pana Adama Blokesza. Podczas retransmisji zobaczą Państwo między innymi działanie aplikacji Whiteboard w bardzo dobrej jakości.

Retransmisja e-warsztatów Świat fizyki
 
Strony:    poprzednie 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następne

 

Zobacz więcej

 
Aktualności
 
Fizyka w ZamKorze