Menu Content/Inhalt
Jesteś w: Portal Nauczyciela i Ucznia
27.05.2014

Szanowni Klienci!

W dniach od 1 czerwca do 15 czerwca odbywać się będzie inwentaryzacja.
Zawieszenie sprzedaży dotyczy pozycji książkowych z oferty ZamKoru, znajdujących się w sklepie internetowym: http://sklep.zamkor.pl/
Zamówienia na pomoce dydaktyczne i sprzęt multimedialny można składać w nowym sklepie: http://www.eduvis.pl/

 
27.05.2014

Kolejne zestawy

W ofercie sklepu internetowego EduVis pojawiły się nowe produkty: balansujący ptak (zestaw nr 135), przewody łączeniowe o długości 50 cm z wtyczkami bananowymi czarne i czerwone (zestawy nr 136 i 137), a już wkrótce będzie można kupić także kulę Pascala (zestaw nr 138) i lustro fenickie (zestaw nr 139).

 
26.05.2014

EduVis – nowy sklep ZamKoru!

Pomoce dydaktyczne i multimedia ZamKoru można już kupić w nowym sklepie internetowym EduVis! Jest to nasza odpowiedź na prośby nauczycieli, aby zgromadzić w jednym miejscu bogatą i ciągle uzupełnianą ofertę. W EduVis można kupić pomoce dydaktyczne i naukowe ZamKoru, tablice i monitory interaktywne, tablice suchościeralne i korkowe, systemy do testów i głosowań, akcesoria do prezentacji, projektory i wiele innych przydatnych produktów. Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty sklepu i korzystania z promocji, rabatów oraz naszych nowych usług!

 
23.05.2014

Nowości książkowe, które uatrakcyjnią lekcje fizyki

Oprócz „twardych” pomocy do nauczania fizyki (podręczników, zbiorów zadań, multimediów, różnego rodzaju sprawdzianów), od których zaczynamy po każdorazowym wprowadzeniu przez MEN reformy, przechodzimy obecnie (na wyraźne życzenie nauczycieli) do pomocy „miękkich”, czyli książek zawierających rozmaite ciekawostki i nowinki wiążące nauczane treści z różnymi dziedzinami życia. Pomagają one przeprowadzać lekcje fizyki ciekawiej i atrakcyjniej. Korzystanie z nich pomaga nauczycielowi budować autorytet człowieka wszechstronnego i oczytanego, co w tym zawodzie jest bardzo ważne. Są to wartościowe publikacje, które można zaproponować uczniom także jako nagrody na koniec roku szkolnego.
Oprócz „(Nie)bezpiecznych związków fizyki z medycyną” (pierwszej i drugiej części) proponujemy książkę „Fizyka w świecie przedstawionym” autorstwa Krzysztofa Fiałkowskiego i Andrzeja Fiałkowskiego, a dla niższych etapów kształcenia – książkę Władysława Błasiaka „Rozplatanie sekretów tęczy”.

 
22.05.2014

Nowa użyteczna książka!

Jeśli mają Państwo uczniów, którzy jesienią zamierzają rozpocząć studia techniczne, zachęćcie ich do zakupu i przestudiowania w czasie wakacji książki Adama Kleinera „Pochodne bez granic”. Książkę tę zapowiadaliśmy od dawna i odkąd tylko pojawiła się w naszym sklepie, widzimy, że wzbudza zainteresowanie. Służy ona możliwie łagodnemu wprowadzeniu uczniów szkół ponadgimnazjalnych w sposoby matematycznego opisu problemów fizycznych z użyciem matematyki wyższej. Pozwala też skutecznie uniknąć pierwszorocznego „szoku matematycznego” na wykładach z fizyki.

 
Strony:    poprzednie 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | następne

 

Zobacz więcej

 
Aktualności
 
Fizyka w ZamKorze